Kapınahizmet Hakkında


2004 yılından günümüze müşterilerine en taze, hijyenik ve kaliteli ürünleri ile İstanbul Ortaköy'ün en merkezi ve hareketli bölgesinde market ve tekel ürünleri ile hizmet vermektedir. 

Sunmuş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmeti daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefleyen Kapınahizmet, İstanbul ile 2020 yılında paket servis hizmetine başlamış bulunmaktadır. Gıdadan temizlik ürünlerine, kozmetikten anne ve bebek malzemelerine, otomobil aksesuarlarından elektroniğe 15 binin üzerinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden sipariş verebilmekte olan müşteriler, market alışverişlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde, kapıda nakit veya kredi kartı ile veya internet üzerinden, kredi ve banka kartlarıyla, kart sahibinin ve kartının güvenliğinin alınabilmesi için geliştirilmiş olan 3D Secure yöntemi ile güvenle alışverişlerini yapmaktadır.

Ürün gamını, araçlarını ve ekibini her geçen gün büyüten Kapınahizmet, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Merak ettiğiniz konuları aşağıdaki formu doldurarak sorabilirsiniz.

Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Açıklama
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.